Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 4 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívne
 

Poznáte myšlienkové mapy? Alebo inými slovami - potrebujete si zaznačiť myšlienky (na papier, do PC), tak, aby ste nezabudli a dali im nejakú súvislosť? Tak použite myšlienkové mapy. Myšlienková mapa je graficky usporiadaný text s vyznačením súvislostí. Pomôže najmä vtedy ak sa potrebujete učiť, pamätať alebo vyriešiť problém. Pozrite si ako vyzerá moja myšlienková mapa s ponukou počítačových kurzov, ktoré školím:

 

Ponuka počítačových kurzov - Mgr. Ján Žitniak - myšlienková mapa

Tu som použil myšlienkovú mapu, aby som graficky názorne (a čitateľne) znázornil moje počítačové kurzy. Myšlienkovú mapu však môžem použiť aj na riešenie konkrétneho problému, napr. chcem sa naučiť po anglicky.

Ponuka počítačových kurzov - Mgr. Ján Žitniak - myšlienková mapa - plánovanie na kurz angličtiny

Alebo si môžem časovo naplánovať program, napr. chcem spustiť webovú stránku v konkrétny termín.

Ponuka počítačových kurzov - Mgr. Ján Žitniak - myšlienková mapa - časový plán

Samozrejme myšlienkové mapy môžeme použiť aj pre rozpis konkrétnych pracovníkov participujúcich na konkrétnom projekte spolu s úlohami, pre ktoré sú určené.

Školenie myšlienkové mapy - kontakt: 0903 79 07 04, prostredníctvom kontaktu, príp. napíšte dole vpravo do chatu.

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

profilova fotka 640x640

Vo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojim poslucháčom. Orientuje sa hlavne na počítačové školenia Microsoft Office hlavne školenie Excel.
outlook-jednoduse-2013-jan-zitniakDržiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníh
kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska priruckaMicrosoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše   nakladateľstvaComputer Press

Poslednými sú knihy Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates, ktoré sú k dispozícii na na AmazoneViac ...

 

 

 

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov