Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Začiatkom roka som písal o možnosti a praktickej skúsenosti kde nabiť mobilný telefón v prípade ak je mobilný telefón vybitý a pri sebe nemáme nabíjačku. Dnes som to opäť praktizoval, ale namiesto Popradu som si "vybral" Bratislavu a to konkrétne Aupark.

Kedže používam ružového operátora, tak som sa vybral priamo tam. Samozrejme v rade čakalo množstvo ľudí, preto som poprosil najbližšiu pracovníčku po ruke, ktorá sa nevenovala zákazníkovi, ale niečo prefocovala. No odbila ma, že ona nie je zamestnankyňa, tak som sa opýtal pani pri nej - od nej som dostal odpoveď, že sa venuje zákazníkovi. Tak som poprosil ďalšieho "znechuteného" zamestnanca - ten ma požiadal, aby som počkal, pretože sa venuje zákazníkovi. Po chvíli čakania a totalnej ignorácii som sa rozhodol, že to skúsim v konkurenčom tábore (rozumej Orange). A ako to hodnotím? Ochota na 1 s hviezdičkou! Myslím to vážne - bez problémov a takmer okamžite mi vyhovel ich zamestnanec, takže ďakujem!

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

jan-zitniak-lektor-pc-kurzovVo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Orientuje sa na počítačové školenie Excel, Word,outlook-jednoduse-2013-jan-zitniak Joomla, SEO. Držiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníhkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstvaComputer Press . Viac ...

 

 

 

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov