Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 
V prípade používania Power Pivot a Power Query je v Microsoft Excel 2010 potrebné stiahnuť a nainštalovať tieto doplnky ako štandardné .EXE aplikácie, uvádzam priame odkazy a krátky postup ako na to.
Power Pivot
Power Pivot by sa mal automaticky zobraziť ako karta (tab) po naštartovaní Excelu. Ak by nie, tak je potrebné nainštalovať Visual Studio 2010 Tools for Office Runtime:
a potom prejsť do File > Options > Add-ins a vpravo dole vybrať COM Add-ins a zvoliť Go... a následne začiarknúť PowerPivot for Excel, obrázok:
 
powerpivot installation in excel 2010 install addins
 
Ďalšia inštalácia sa týka Power Query, pre ktorý je potrebné mať pre Microsoft Excel 2010 nainštalovaný  minimálne Service Pack 1 (jedná sa odkaz na 64-bitovú verziu) alebo Service Pack 2 (jedná sa odkaz na 64-bitovú verziu).
 
Power Query potom môžeme sťahovať z tohto odkazu:

https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=39379

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

profilova fotka 640x640

Počas štúdia vo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojim poslucháčom. Orientuje sa hlavne na počítačové školenia Microsoft Office hlavne školenie Excel.
outlook-jednoduse-2013-jan-zitniakDržiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníh
kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska priruckaMicrosoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše   nakladateľstvaComputer Press

Poslednými sú knihy Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates, ktoré sú k dispozícii na na AmazoneViac ...

 

 

 

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

Vrelo odporúčam:
www.akopredavat.sk- užitočné tipy na zvýšenie predaja

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov