Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 
V prípade používania Power Pivot a Power Query je v Microsoft Excel 2010 potrebné stiahnuť a nainštalovať tieto doplnky ako štandardné .EXE aplikácie, uvádzam priame odkazy a krátky postup ako na to.
Power Pivot
PowerQuery by sa mal automaticky zobraziť ako karta (tab) po naštartovaní Excelu. Ak by nie, tak je potrebné nainštalovať Visual Studio 2010 Tools for Office Runtime:
a potom prejsť do File > Options > Add-ins a vpravo dole vybrať COM Add-ins a zvoliť Go... a následne začiarknúť PowerPivot for Excel, obrázok:
 
image.png
 
Ďalšia inštalácia sa týka Power Query, pre ktorý je potrebné mať pre Microsoft Excel 2010 nainštalovaný  minimálne Service Pack 1 (jedná sa odkaz na 64-bitovú verziu) alebo Service Pack 2 (jedná sa odkaz na 64-bitovú verziu).
 
Power Query potom môžeme sťahovať z tohto odkazu:

https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=39379

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

jan-zitniak-lektor-pc-kurzovVo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Orientuje sa na počítačové školenie Excel, Word,outlook-jednoduse-2013-jan-zitniak Joomla, SEO. Držiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníhkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstvaComputer Press . Viac ...

 

 

 

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

Vrelo odporúčam:
www.akopredavat.sk- užitočné tipy na zvýšenie predaja

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov