Cloud Computing CenterLatest

The latest news from the Joomla! Team

profilova fotka 640x640

Kto som

Mgr. Ján Žitniak absolvoval štúdium v Banskej Bystrici, odbor Geografické informačné systémy na Fakulte prírodných vied UMB. Štúdium ukončil v roku 2003. 

Jeden semester strávil v Institute of Technology Oulu vo Fínsku v odbore ILE, kde sa venoval štúdiu moderných technológií v oblasti multimédií a tvorby www stránok. Vo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Po štúdiu pracoval v rôznych programátorskych firmách a od roku 2007 poskytuje školenia a konzultácie v oblasti IT. Je členom Asociácie lektorov a kariérnych poradcov ALKP.

Vypočujte si záznam z rádia Regina ohľadom programovania m-botov v Zemplinskej knižnici dňa 22.08.2023, kde som prakticky lektoroval toto vzdelávanie detí a seniorov (môj prejav nájdete v čase od 2:28). Záznam si môžete vypočuť kliknutím sem.

Od roku 2015 pôsobí ako externý lektor produktov Microsoft Office v Národnej banke Slovenska v Bratislave.

V roku 2022 pokračuje v školení kurzov programovacieho jazyka Java zameraním na Java SE, Spring Boot, jUnit, GitHub, Hibernate, Thymeleaf. Má potvrdenú a overenú úroveň prostredníctvom Oracle Learning Explorer:

Oracle Java Explorer

Kniha Microsoft Outlook 2013 jednoduše - Ján Žitniak

Je zároveň autorom kníhkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstva Computer Press.

Ponúkam Vám školenia v oblasti IT, kde sa hlavne zameraviam na kancelárske programy Microsoft Office hlavne školenie Excel pre pokročilých používateľov. Okrem školenia zamerané na Microsoft Office sa aktívne venujem prezentáciam Prezi. Bohaté skúsenosti mám pri školení začiatočníkov bez predchádzajúcich PC skúseností i pokročilých užívateľov. Za sebou mám viac ako 11 rokov aktívneho školenia, čo v praxi znamená odškolených niekoľko tisíc hodín a stovky poslúchačov.

Mojim hlavným krédom je v prvom rade spokojnosť zákazníka. Hodnoty, ktorými sa riadim: Kvalita, slušnosť, ústretovosť, profesionálnosť a zodpovednosť.

Referencie na moje školenia nájdete v časti Referencie.

Certifikáty

 

 

 

 

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

profilova fotka 640x640

Počas štúdia vo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojim poslucháčom. Orientuje sa hlavne na počítačové školenia Microsoft Office hlavne školenie Excel.
outlook-jednoduse-2013-jan-zitniakDržiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníh
kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska priruckaMicrosoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše   nakladateľstvaComputer Press

Poslednými sú knihy Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates, ktoré sú k dispozícii na na AmazoneViac ...

 

 

 

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov