Cloud Computing Centerkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka

Som autorom dvoch kníh, ktoré vyšli v nakladateľstve Computer Press. Od 23.11.2017 nájdete na knižnom trhu knihu Microsoft Office 2016 - Podrobná užívateľská příručka. Je to kniha zameraná na najpoužívanejšie Microsoft Office aplikácie a to Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint a OneNote v najnovšej verzii 2016. Nájdete v nej novinky, praktické rady a skúsenosti, ktoré som nadobudol počas viac než 10-tich rokoch aktívnej lektorskej práce v menších i veľkých firmách. Budem veľmi rád, keď mi dáte spätnú väzbu alebo napíšete akýkoľvek názor napr. vpísaním do chatu vpravo dolu. Rovnako v prípade záujmu o školenie zamerané na Microsoft Excel alebo akýkoľvek iný program Microsoft Office.

Knihu si môžete zakúpiť v mojom obľúbenom Martinuse, odkaz https://www.martinus.sk/?uItem=292468

Príklady na stiahnutie ku knihe Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka:

Kapitola pre Microsoft Excel

Kapitola pre Microsoft PowerPoint (obsahuje iba prezentáciu pre spúšťače)

Druhá kniha je zameraná na Microsoft Outlook 2013 taktiež vydaná nakladateľstvom Computer Press. Jej názov je Microsoft Outlook 2013 jednoduše. V nej som sa zameral na rýchle zvládnutie Microsoft Outlook 2013, princíp stále platí aj pre nové verzie Outlook.

Knihu je možné zakúpiť v Martinuse, https://www.martinus.sk/?uItem=166726

 

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

jan-zitniak-lektor-pc-kurzovVo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Orientuje sa na počítačové školenie Excel, Word,outlook-jednoduse-2013-jan-zitniak Joomla, SEO. Držiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníhkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstvaComputer Press . Viac ...

 

 

 

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov