Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Cez Veľkú noc som strávil čas dole na juhu pri rodičoch v Dudinciach a tak som sa rozhodol, že prevetrám svoj teleobjektív (Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED AF-S VR Zoom) a pocvakám zopár záberov. Tu je výsledok :)

 

Fotografia púpavy

EXIF informácie o fotografií sú nasledovné:

Clona: 4,76
Expozičný čas: 1/30 sec
ISO: 800
Fotoaparát: Nikon D60
Objektív: Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED AF-S VR Zoom
Ohnisková vzdialenosť: 145 mm

Fotografia bola cvaknutá 19.35 cez Veľkonočnú nedeľu dňa 24.4.2011, nastavená Priorita clony (na Nikone je to program A). Priorita clony znamená, že fotograf si nastaví clonu a foťák dopočíta optimálny čas uzávierky (čiže dĺžka času, kým foťák cvakne).

Na fotografii sa mi páči to zelezné pozadie a rozmazaná praslička. Rovnako aj púpava tak sama o sebe je zaujímavá svojím "postojom". Po pár dňoch, keď sa na tú fotografiu pozerám, mi vadia na nej tie tri "lupienky" vpravo, ktoré pokrývajú hlavičku púpavy. Tá je taktiež príliž biela, resp. vypálená, stráca sa v nej kresba. Ale tak či tak fotka je pre mňa vcelku zaujímavá ;)

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

profilova fotka 640x640

Počas štúdia vo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojim poslucháčom. Orientuje sa hlavne na počítačové školenia Microsoft Office hlavne školenie Excel.
outlook-jednoduse-2013-jan-zitniakDržiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníh
kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska priruckaMicrosoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše   nakladateľstvaComputer Press

Poslednými sú knihy Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates, ktoré sú k dispozícii na na AmazoneViac ...

 

 

 

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

Vrelo odporúčam:
www.akopredavat.sk- užitočné tipy na zvýšenie predaja

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov