Cloud Computing Center


Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vybity mobil. Vyuzite mobilneho operatoraV priebehu týždňa som riešil problém a to, že sa mi vybil mobil, nemal som pri sebe nabíjačku a ešte k tomu som bol služobne odcestovaný - takže šanca dostať sa k nejakej nabíjačke bola minimálna. 

Kedže môj mobil Nokia 5800 XpressMusic nedisponuje nabíjaním cez USB (veľa nových telefónov takú možnosť má - stačí jednoducho mobil pripojiť napr. s notebookom cez USB port a nabíja sa) spomenul som si na jeden starší článok na mobilmania.sk, ktorý znel v duchu, ak je mobil vybitý, stačí ho doniesť k mobilnému operátorovi do filiálky a  ten ho bez zbytočných otázok nabije.

Zašiel som preto do T-centra v Poprade na námestí, požiadal o nabitie a bez problémov mi pracovníčka vyhovela (týmto ju pozdravujem :-). Upozornila ma, že to nebude okamžite, čo som bral ako samozrejmosť. Môj telefón bol samozrejme vypnutý - trochu som sa obával, či by sa niekto neoprávnene nemohol dostať k mojim kontaktom / e-mailom alebo SMS (a to, že je mobil vypnutý, vôbec nezabraňuje tomu, aby ho niekto zapol a dostal sa ku kontaktom, ktoré nie sú umiestnené na SIM karte, takže je to aj tak jedno ;). Myslím si, že nie je problém požiadať akéhokoľvek operátora, či sa už jedná o T-center, Orange alebo O2.

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov