Cloud Computing Center


Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Dňa 9. júna 2011 o 17.00 bolo vyhodnotenie výsledkov krajského kola fotografií v amatérskej tvorbe AMFO 2011 v hoteli Palace v kúpeľnom mestečku Sliač. V danom čase som sa nemohol zúčastniť, ale o dva týždne neskôr som si výstavu fotografií osobne pozrel. A medzi prezentovanými fotografiami je aj tá moja!

 

Všetky vystavené fotografie putujú ďalej a to do vyššieho kola súťaže AMFO 2011 a to celoslovenského! Ak by ste mali záujem vidieť fotografie, môžete to urobiť do 6. júla 2011. V prípade ak tam cestu nebudete mať, pripájam fotografiu z expozície (ospravedlňte zníženú kvalitu  - fotené mobilom :-)

foto-kvetinace-tmy-jan-zitniak

Tak už viete, ktorou fotografiou bojujem? Pomôcka  :-) - malý kvíz som položil v článku Moja fotografia v krajskom kole AMFO 2011

Držte palce!

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov