Cloud Computing CenterUser Rating: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive
 

Od minulého roka som sa stal členom banskobystrického fotoklubu (viac na http://bbf.hladacik.sk/) a musím zhodnotiť, že ma to pozitívne ovplyvňuje. Nielen vedomosti a pohľad na fotografiu, ktoré získavam od skúsenejších kolegov - fotografov, ale aj výborných parťákov a kamarátov a to rôznych vekových kategórií :-). Banskobystrický fotoklub vedie Miro Zaťko - jeho rady a skúsenosti sú nenahraditeľné a výrazne mi pomáhajú sa vo fotografii orientovať.

Miro nám na leto vymyslel celkom zaujímavú úlohu a to

vyfotiť sériu 3 - 10 fotografii na tému -ABSURDITA SVETA. Protirečenia nášho života. Stres, stereotyp, mechanickosť vpúšťame do nášho života, aj keď bytostne túžime po niečom inom-

 

Čím viac som rozmýšľal nad tou témou, tým sa mi zdala byť náročnejšia. Rozmýšľal som, aká životná situácia by vyjadrovala pocity - pohoda vs stres, po dlhšom rozmýšľaní ma napadla street fotografia, kde by bol napr. zobrazený žobrajúci bezdomovec spolu s mamičkou a tá s dieťaťom na rukách alebo v kočíku, ktorá mu hádže za hrsť drobných - no navodiť takúto situáciu by bolo iste časovo náročné. Napadlo ma také "domácke riešenie" :-) Možno niektorí z vás túto situáciu poznáte ;-)

DSC_3574_cb

DSC_3576_fb

DSC_3584

DSC_3579

DSC_3578

DSC_3585_fb

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov